info@besgenegitimkurumlari.com +90 312 287 87 24

Yabancı Diller

İlkeli Beşgen Eğitim Kurumları olarak dünyayı takip eden, araştıran, sorgulayan, yabancı dil ağırlıklı, ulusal ve uluslararası proje odaklı, STEAM ve STEM çalışmalarını etkin kullanan ve proje üreten, 21. yy becerilerine sahip dünya vatandaşları yetiştiriyoruz.

OSSD (Çift Diploma Programı)

Üniversite eğitimini yurtdışında tamamlamak isteyen öğrencilerimiz için başta Amerika, Kanada ve İngiltere olmak üzere pek çok ülkede geçerli Ontario Secondary School Diploması (OSSD) alma imkanı sunuyoruz. Çift diploma programına katılacak öğrencilerimiz dünyanın neresinde olursa olsun üniversite okuma hakkını elde edebileceklerdir. Üstelik eğitim alacakları bu uluslararası üniversitelerde akademik hazırlık yılından muaf olacaklardır.

National Geographic Learning

Beşgen Eğitim kurumları olarak National Geographic yayınları ile dünyayı sınıflarımıza getiriyoruz. İngilizce dil programlarımızla öğrenciler evrensel bilgi ve becerileri deneyimleyerek öğrenirler. National Geographic ve TED ile olan ortaklık sayesinde başarılı küresel vatandaşlar ve liderler olmak için ihtiyaç duydukları dil ve becerileri geliştireceklerdir.

Students Exchange Program (Öğrenci Değişim Programı)

Okullar arasındaki uluslararası eğitim yardımlaşma anlaşması gereği isteyen öğrencilerimizin eğitimlerinin bir kısmını yurt dışında devam etmelerine olanak tanıyan karşılıklı bir eğitim prosedürüdür. Öğrencilerimiz bu sayede hem katıldıkları ülkelerin eğitim sistem ve tekniklerini öğrenmekte, hem de dil becerilerini geliştirmektedir.

Yaz ve Kış Dönemi Dil Kampları 

Öğrencilerimizin İngilizce dil becerilerini ilerletmek ve geliştirmek adına hem yaz hem de kış döneminde İngilizce kamplar düzenlemekteyiz. Bu kamplarımızı okul dışında gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimiz Native Speaker öğretmeleri ile  hem doğada İngilizce adına bir çok etkinlik yapmakta hem de öğrenmektedirler.

Yaz ve Kış Dil Okulları

Öğrencilerimizin dil becerilerini yerinde edinmeleri adına başta Amerika, Kanada ve İngiltere olmak üzere bir çok ülkede yaz okulları düzenliyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin hem dili yerinde öğrenmelerini hem de farklı bir ülkede kültürel bilgilerini geliştirmelerini amaçlamaktayız.

Uluslararası Tiyatro-Spor-Proje çalışmaları

Öğrencilerimizin dil becerilerini farklı grup ve çalışmalarla uluslar arası boyutlara taşıyoruz. Bilgi, beceri ve yeteneklerine göre İngilizce kulüpleri adı altında uluslararası tiyatro festivalleri, öğrenci temelli uluslararası projeler, atölye çalışmaları, spor etkinlikleri ile sosyal proje ve çalışmalarda yer almalarına olanak sağlıyoruz.

Online uluslararası konuşma  ve okuma platformları 

Öğrencilerimizin İngilizce konuşabilme motivasyonlarını artırabilmek ve farklı kültürleri tanımak amacıyla kendi yaş grubundaki öğrencilerle birebir iletişim kurmaları için dijital ortamlar sağlıyoruz. Diğer yandan Öğrencilerimizin çevrimiçi araştırma ve okumalarına imkan sağlayan Britannica Digital Learning platformunu derslerinde kullanmalarına olanak sağlıyoruz.

Call Now Button0 312 287 87 24