info@besgenegitimkurumlari.com +90 312 287 87 24

Kurucunun Mesajı

2000’li yılların başında Ankara’da faaliyete geçen, köklü bir eğitim geçmişine sahip olan İlkeli Beşgen Eğitim Kurumları Atatürkçü düşüncenin ışığında, ulusal ve uluslararası düzeyde, öğrencilerinin kişisel farklılıklarını göz önünde bulundurarak bilim çağının gerektirdiği bilgi ve becerileri kazandıran öncü bir eğitim-öğretim kurumu olmak amacıyla kurulmuştur. Öğrencilerini her alanda söz sahibi olabilecek liderler olarak yetiştirmeyi kendine misyon edinmiştir.

2015 yılında öğrencilerin doğayla iç içe, teknolojik imkanlara sahip bir ortamda, hayata karşı duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla Beşgen VIP Koleji hizmete açılmıştır. Fiziksel koşulları sayesinde kampüsümüz, öğrencilerimize oldukça geniş bir alanda akademik ve sosyal imkanlar sunmaktadır. Kampüsümüzde şu an 5. sınıftan 12. sınıfa kadar ortaokul ve lise öğrencilerimiz eğitim-öğretim görmektedir.

Eğitim konusundaki yaklaşımlar değişen dünyamızda her geçen gün farklılaşmaktadır. Bizler de bu yenilikleri takip ediyor ve alanında profesyonel bir ekiple yolumuza devam etmekteyiz.

Akademik olarak öncelikle Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik birimimizin çalışmalarına önem vermekteyiz. Öğrenme Yolları Envanteri uygulayarak öğrencimizin eğitimde tercih ettiği, ona en uygun öğrenme kanalını belirlemekteyiz. Bunlara uygun ders çalışma programları oluşturup etkinliklerle de bu programları zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Her branş için deneyerek, dokunarak, hissederek öğrenme ve öğrendiklerini içselleştirmelerini sağlamak ilk amacımızdır.

Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif olarak her öğrenciye istediği alanda gelişmesi için imkan sunuyoruz. Bunlarla ilgili etkinlik alanı yaratıyoruz. Sosyal anlamda donanımlı bireyler yetiştirmek bizim için önemlidir.

Değerli anne babalar,

Sevgili öğrencilerimiz,

Her birinizin yetenek ve ilgilerinizin çok farklı olduğunu biliyoruz. Bu yetenek ve ilgilerinizi keşfetmenizi, bu keşif sonunda kendinizi geliştirmenizi ve eğitiminizi de bu doğrultuda planlamanızı tavsiye etmekteyiz. Hayatınız boyunca mutlu olacağınız bir meslekte sizleri görmek bizleri en çok gururlandıran şeydir. Unutmayın bizim için kıymetli olan sizlersiniz.

Call Now Button0 312 287 87 24